Przejdź do treści
PWA
@piecioshka

Piotr Kowalski

Organizator WarsawJS Trener YouTuber

Od 10 lat zajmuję się branżą IT. Swoją karierą zaczynałem na stanowisku webdeveloper, przez co mogłem poznać obie warstwy aplikacji: serwerową oraz kliencką.

Po kilku latach zdecydowałem, że chciałbym skupić się bardziej na warstwie front-endowej. Dawała mi ona większą satysfakcję z tworzenia - pewnie dlatego, że zaprzyjaźniłem się z JavaScriptem.

Podczas zdobywania wiedzy jako programista pracowałem nad aplikacjami webowymi na różnych środowiskach. Dobrym przykładem jest platforma Smart TV.

Od zawsze lubiłem przekazywać swoją wiedzą dalej. Dzięki temu, że nauczę kogoś to co sam się nauczyłem czuję, że mój uczeń będzie mógł podążać swoją własną ścieżką.

Razem z Kasią i Piotrem zbudowaliśmy społeczność WarsawJS, która aktywizuje warszawskich programistów JavaScript do dzielania się wiedzą poprzez udział w spotkaniach oraz warsztatach.

Jeśli brakuje Ci kontaktu z ludźmi, którzy robią to, co Ty, zapraszam Cię na meetup, gdzie wysłuchasz kilku prelekcji. Jeśli z kolei chciałbyś pokodować w zespole to dobrym miejsce będą workshopy, gdzie przez cały dzień uczymy się tworzyć SOLIDny kod.

Jeśli chciałbyś wykorzystać moją wiedzę zdobytą przy tworzeniu wielkich aplikacji webowych to zapraszam do kontaktu.