Przejdź do treści
PWA
@piecioshka

Piotr Kowalski

Organizator WarsawJS Trener YouTuber

Gotowe szablony na stronę WWW


Od pewnego momentu naszła mnie ochota aby troszeczkę zmienić layout mojej strony oraz homepage-u mojej biblioteki JavaScript pklib. Dlatego zabrałem się za poszukiwanie nowych layoutów w serwisach oferujących darmowe albo płatne layouty.

Baner reklamujący artykuł

Zrobiłem krótki research w środowisku grafik designerów i jak się okazało koszt layoutu zaczyna się od 1500 pln,- :smile: Cena jest dość wysoka, ale za przelanie swojego wyobrażenia strony internetowej do formatu PSD nie jest szybko i łatwą sprawą.

Postawiłem jednak, że poszukam gotowego layouty zrobionego przez freelancerów którzy sprzedali swoje layouty serwisom, które je oferują na sprzedaż.

Jednym z takich serwisów jest http://www.4templates.com. Baza layoutów jest dość obszerna i ma ponad 90 stron z różnego rodzaju layoutami. Sądzę że, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Koszt za pojedynczy egzemplarz zaczyna się od 5 dolarów, a górna granica to około 30$.

Jako przykład mogę podać layout który zakupiłem dla strony głównej biblioteki pklib.

Krótkie poszukiwania darmowego layoutu szybko skłoniły mnie do stwierdzenia, że to, co darmowe w tym przypadku nie jest dobre, niestety.

Podsumowanie

Polecam zakup layouty ze względu na:

  • jakość wykonania projektu graficznego
  • nowoczesny układ
  • dobra jakość kodu
  • możliwość dowolnej przeróbki

Na koniec zamieszczam kilka wartościowych linków: