Przejdź do treści

WarsawJS Meetup #22

To już 22 spotkanie! Szybko leci. Tak się zastanawiając, to między każdym meetupem WarsawJS są tylko 4 tygodnie = 4 poniedziałki. To bardzo krótki okres czasu dla organizatorów, aby podczas spotkania wszystko zagrało jak powinno. Ale wiecie co? Mi się to podoba!

Lubię pomagać ludziom, którzy chcą pomocy. A tak sobie tłumaczę, że Ci którzy przychodzą, chcą się rozwijać. Cieszę się, że mogę takim ludziom pomagać rozwijać ich wachlarz umiejętności. Rozwój swoich umiejętności to proces ciągły. Trwa on całe życie. A najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że można zacząć rozwijać się jako developer w dowolnym wieku!

WarsawJS

Invitation

Tym razem na sportowo! Lubię jeździć na deskorolce, to pomyślałem, że zabiorę Was na jeden z wielu warszawskich skateparków. W Parku Szymańskiego jest taki mini skatepark - jeden z pierwszych jaki poznałem.

Skatepark w Parku Szymańskiego.

Czerwcowe spotkanie zaowocowało w trzy prelekcje. Pierwsza i ostania były po angielsku. Generalnie to zazdroszczę prelegentom, którzy wychodzą na scenę i opowiadają kilkadziesiąt minut po angielsku. Muszą na pewno czuć się pewnie w tym języku. Także Artur, Tomasz - chapeau bas!

Profil wydarzenia na portalu Meetup.com dostał mnóstwo komentarzy z pochwałami, czyli prelekcje podobały się nie tylko mi! To zawsze cieszy organizatorów.

Zapraszam do oglądania!

Talk #1: Node like a pro [EN] Artur Siery

Talk #2: Back to the future - async JS handling [PL] Maciej Pawluk

Talk #3: JavaScript + Java = TypeScript [EN] Tomasz Ducin

Sponsorzy spotkania